Magiczny Szczecin

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-04 17:32:41

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Sklep z miksturami Wróżka

Mroczny śmiech Razjela uświadomił Araelowi że chyba wpadł w złe towarzystwo.. I było mu z tym zajebiście dobrze
Siedział na zapleczu sklepu wróżka, popijając na zmianę kawe/pepsi i inne odrdzewiacze, i przeglądał kolejne zboczone fora. Żadnych smoczyc, żadnych wieści z Daklands ... Wolność przez duże "Ć"...

Jeszcze na dobre nie wywietrzał mu z głowy poprzedni dzień szalonej ucieczki ze smoczej groty, kiedy to razem z Nakatą, Dacenem i swoją uczennicą czekając na Stalowego Węża grał w najbardziej szurniętego RPGa w swojej karierze... I scena kiedy na pożegnanie dostał pamiętniczek, małego smoczka który zaraz okręcił mu się wokół serdecznego palca niczym żywy pierścionek i...
Dethnota...
"Przydał by się zapas jabłek..." pomyślał uśmiechając się do Ryuka który nagle wyłonił się przed nim z nicości. Ciekaw był tylko czy Dacen zachował sobie kilka kartek ^^.

Jedyne czego żałował, to że nie zdążył porozmawiać z Lili. Miał tylko nadzieje że dumna księżniczka Amberu mu to jakoś wybaczy. I że jeszcze kiedyś pójdą na to piwo na które wybierają się od pół roku...


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

#2 2009-03-07 13:48:52

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Re: Sklep z miksturami Wróżka

Wróżek musiał posprzątać w samochodzi, co za tym idzie - podłączyć odkurzacz...
Więc zawiną przedłużacz i Razjel z Araelem zostali - bidulki - bez ogrzewania.

Arael obsiadywał forum, podczas gdy Razjel bawił się w pwpierologie na słurzbowym komputerze. \i obaj telepali się z zimna

Ale cóż.. w życiu nie ma lekko, prawda?


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

#3 2009-03-21 11:04:26

Razjel

Bóg śmierci

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 7
WWW

Re: Sklep z miksturami Wróżka

Kiedy Areal usilnie starał skupić się na jakże interesującej pracy, która polegała na wklepywaniu w komputer opisów mikstur sporządzonych przez wróżka, Razjel również poświęcał się konstruktywnemu zajęciu, mającemu na celu przyniesienie szczęścia społeczeństwu, jakim było tłumaczenie mang hard yaoi.

Razjel: To zdanie można przetłumaczyć dwojako. Albo 'masturbowałem się myśląc o tobie' albo 'kiedy myślę o tobie to się masturbuję'... Które lepsze?? ^^
Arael: ><'
Arael:...
<pac>
Razjel: Co to było? O.o
Arael: Samolocik... :3

Offline

 

#4 2009-03-27 17:09:45

Razjel

Bóg śmierci

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 7
WWW

Re: Sklep z miksturami Wróżka

Razjel: (głębokie westchnienie) Nic mi się nie chce...
Arael: To może z tej okazji dasz mi się zaprosić na pizze?
Razjel: Dobry powód żeby iść na pizze... (chwila namysłu) To może zamówimy pizze do zamku, nie trzeba będzie nigdzie iść?
Arael: (marudząc) To wtedy będę musiał jeszcze skoczyć do bankomatu.
Razjel: Ja zapłacę.
Arael: (z wyrzutem, zbulwersowany) Ale to ja miałem ci postawić!!
Razjel: Jeszcze mi postawisz... (uśmieszek)
Arael: ...
Razjel: Nie wyprowadzasz się chyba, co?
Arael: Nie. Tu mi dobrze. (banan na twarzy) Gdzie ja znajdę takich świrów jak tu? (Chwila namysłu i westchnienie) W dzisiejszych czasach trudno o dobrego psychopatę...

Ostatnio edytowany przez Razjel (2009-03-27 20:33:51)

Offline

 

#5 2009-06-15 15:52:30

Arael

Syn swego Ojca

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 710
WWW

Re: Sklep z miksturami Wróżka

Arael zajmował się jakrze pasjonującym naklejaniem na butelki mikstur ich dat warzności, podśpiewując znajomą melodyjkę... Nagle jakby same nasuneły mu się słowa. Zaczą drzeć się, zaciągając na melodie Pszczułki Maji:
- Powitajcie, mili moi Shena
Na jego widok wszystkim opadnie szczena!
Shen nasz lata tu i tam,
AMV'ki robiąc nam!
A jeśli w karty Pockemna gracie,
Wiedzcie , że jego nie pokonacie!!
Sheeeeen!
Sheeeeeeeen!
Powiedz, co zobaczymy dziś!


You can make me bleed
You can make me cry
You can make me fall
You can make me live or die

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonland.pun.pl www.k800icentrum.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.forumrp.pun.pl